داخلی صفحه قم خبر
 
خدمت به خانواده های شهدا از الطاف الهی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
مدیرکل بنیاد ​شهید و امور ایثارگران در مراسم پرفیض زیارت عاشورا و اقامه عزای امام حسین (ع) در جمع خادمان به شهدا تاکید کرد: خدمت به فرهنگ ایثار و شهادت از الطاف الهی است که امروز قسمت ما خادمان به شهدا و ایثارگران شده است.
خدمت به خانواده های شهدا از الطاف الهی است
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، سردار سید جواد هاشمی افزود: شهدا از فرهنگ عاشورایی پیروی کردند ولایت مداری، شجاعت، ایمان راسخ و ایستادگی در برابر دشمنان اسلام موجب پیروزی خون بر شمشیر در جنگ نابرابر در طول هشت سال دفاع مقدس گردید.
وی ادامه داد: امروز مزار شهیدان مدافع حرم که اغلب ایشان مزین به نام حسین هستند، محل فرود فرشتگان است شهدایی که غریبانه و با مظلومیت در برابر دشمنان ایستادند و از حرم پیام آور عاشورا حضرت زینب کبرا (س) و از اسلام راستین در برابر سلفی ها دفاع نمودند.
سردار هاشمی تاکید کرد: اکنون در آغازین روز سال قمری جامه عزا به تن داریم و با نام حسین و با تاکید بر راه حسین (ع) و با اخلاص در عمل و با بصیرت عاشورایی باید زمینه ساز ظهور فرزندش باشیم.
وی خاطر نشان کرد: خدمت به خانواده شهدا موجب احیای فرهنگ ایثار و شهادت است و این فرهنگ فرهنگ نجات بخش و پویا و حیات آفرین است.
اتمام پیام/
کد مطلب: 304602