داخلی صفحه قم خبر
 
​تفاهم نامه همکاری بین بنیاد و ستاد اقامه نماز به امضا رسید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷
تفاهم نامه همکاری بین بنیاد شهید وامور ایثارگران و ستاد اقامه نماز صبح امروز (یکشنبه) به امضای مدیرکل بنیادشهید وامور ایثارگران استان و مسوول ستاد اقامه نماز استان رسید.
​تفاهم نامه همکاری بین بنیاد و ستاد اقامه نماز به امضا رسید
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، در این تفاهم که در   4 ماده و 11 بند تنظیم شده، آمده است: به منظور آشنایی بیشتر همکاران و خانواده محترم ایشان و جامعه هدف با مفاهیم و آثاار نماز در راستای بومی سازی فعالیت های استان تفاهم نامه فی مابین بنیاد شهید وامور ایثارگران استان و ستاد اقامه نماز قم با موضوع برگزاری دوره ها ، کلاس ها و نشست ها و استفاده از ظرفیت بنیاد شهید در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نوارنی نماز و خدمت رسانی به جامعه هدف، منعقد می گردد.
مدت این تفاهم نامه یکساله بوده و برمبنای آن ستاد اقامه نماز  متعهد می گردد هماهنگی اعزام کارشناسان مربوط برای تدریس دوره آموزشی و نشست های فرهنگ و حضور در برنامه های اردویی فرزندان شهدا و ایثارگران و اعطای گواهینامه آموزشی را هماهنگ نمایند.
در این تفاهم نامه بنیاد ضمن معرفی جامعه هدف برای شرکت در دوره ها،تمهیدات لازم برای برگزاری دوره های آموزش مرتبط با نماز و حمایت از نشر وصایای و زندگی نامه شهدای مرتبط با نماز را پیگیری می نماید.
 همچنین برگزاری اردو با حضور کارشناسان نماز و اکران وصایای شهدا با موضوع نماز در تبلیغات محیطی و تامین امام جماعت و اقامه نماز جماعت در مراکز تابعه بنیاد و هماهنگی در اختیار قرار دادن گلزار سوم خرداد برای اقامه نماز ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی از سوی بنیاد از جمله بندهای اشاره شده در  این تفاهم نامه می باشد.  
درپایان این تفاهم نامه در 11 بند به امضای مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران و مسوول ستاد اقامه نماز استان رسید.
کد مطلب: 304644