داخلی صفحه گلستان خبر
 
شهدا درس حریت و آزادگی را از مکتب امام حسین(ع) آموختند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸
مدیرکل بنیاد استان گلستان اظهار داشت: ادامه دادن مشی شهدا بهترین الگو و روش برای تداوم سیره ائمه است زیرا شهدا دانش‌آموختگان مکتب امام حسین (ع) هستند و حریت و آزادگی را این‌گونه آموختند
شهدا درس حریت و آزادگی را از مکتب امام حسین(ع) آموختند
 
 به گزارش ایثار واحد استان گلستان؛ اسرافیل وزیری در گفت‌وگو با سایت ایثار گلستان در حاشیه ملاقات عمومی با جامعه هدف بنیاد افزود: شنیدن خواسته‌های جامعه ایثارگری از وظایف مهم و اساسی کارکنان بنیاد است که موجب آشنایی بهتر با مشکلات و درخواست‌های آنان شده و درنهایت به رفع این مشکلات کمک شایانی خواهد کرد.
وزیری گفت: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش‌های دفاع مقدس بر همه واجب است و مسئولان  باید سنت دیدوبازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.
وی ادامه داد: عزت و افتخار کنونی جامعه اسلامی ما مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان است، به همین سبب دیدار با خانواده شهدا یک افتخار و فرصتی مغتنم  است.
وزیری بابیان ضرورت حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه گفت: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر هم شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و ترویج مشی زندگی این بزرگ‌مردان می‌تواند آینده معنوی نسل جوان را تأمین کند.
وی تصریح کرد: رضایت خانواده شهدا باید اولویت همه مسئولان استان باشد بنابراین در دیدارهای هفتگی با خانواده معظم شهدا، گاه مشاهده می‌شود که این عزیزان با مشکلات متعددی مواجه هستند که این دیدارها در مرتفع کردن این مشکلات نقش مهمی دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 304681
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور