برگزاری یادواره هشت شهید والامقام روستای بردیان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹
یادواره ۸ شهید روستای بُردیان شهرستان چرام در مسجد صاحب الزمان (عج) این روستا برگزار شد.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از چرام ،یادواره ۸ شهید روستای بُردیان شهرستان چرام در مسجد صاحب الزمان (عج) این روستا برگزار شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چُرام، هدف از برگزاری این یادواره را ترویج ارزش‌های دفاع مقدس و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا ذکر کرد و گفت: برگزاری یادواره شهدا فرصت مناسبی است تا گوشه‌ای از رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا در دوران ۸ سال دفاع مقدس را به نسل جوان یادآوری کنیم.
سرهنگ علی اصغر پور بهشت، با اشاره به توطئه‌های استکبار جهانی و دسیسه‌های دشمنان در ادوار گذشته برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران افزود: جمهوری اسلامی ایران، به پشتوانه رهبر معظم انقلاب توانسته است تمام این توطئه‌ و دسیسه‌ها را به فرصت تبدیل کند و مقتدرانه در مقابل یاوه گویی‌ها و برنامه‌های دشمنان بایستد. 
وی گفت: امروزه عزت، عظمت، امنیت و اقتدار ما مدیون خون پاک شهیدان است و ما باید از شهیدان درس و الگو بگیریم.
سرهنگ پیل آرام یادگار هشت سال دوران دفاع مقدس، در این مراسم با اشاره به اینکه، عزت ایران اسلامی مدیون از خودگذشتگی و فداکاری جوانانی است که با نثار خون خود این انقلاب را به ثمر رساندند و ازکیان جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان دفاع کردند گفت: پیروی از ولایت فقیه و حفظ و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی تنها راه مبارزه با استکبار جهانی است.
پایان پیام
کلمات کليدی: یادواره شهدا ،بردیان ،بنیاد شهید
کد مطلب: 304710
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور