داخلی صفحه ایلام خبر
 
در پی کسب رتبه برتر بنیاد در جشنواره شهید رجایی؛
پیام تبریک مدیرکل بنیاد ایلام به حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۴
مدیر کل بنیاد ایلام در پیامی کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران را به حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی نماینده محترم ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونین، مدیران کل و کارکنان این نهاد مقدس تبریک گفت.
پیام تبریک مدیرکل بنیاد ایلام به حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ متن پیام اسدالله تولیده به این شرح است:

حضرت حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی

نماینده محترم ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

سلام علیکم

یاد و خاطره حماسه آفرینی، از خودگذشتگی و ایثار شهدا و ایثارگران معزز، همیشه در اذهان ملت غیور و شهیدپرور ایران اسلامی جاری و باقی خواهد ماند و هر تلاش و حرکتی در راستای زنده نگه داشتن نام و یاد آن اسوه های همیشه ماندگار و خدمت رسانی به خانواده های آنان، شایسته ستایش است.

کسب رتبه برتر در پانزدهمین جشنواره شهید رجائی و برای سومین سال پیاپی مرهون همت والا، برنامه ریزی، تلاش‌ و درایت حضرتعالی در راه اعتلای فرهنگ ناب ایثار و شهادت به عنوان یک سرمایه اجتماعی و همچنین عزم راسخ همه پرسنل زحمت کش در جلب رضایت جامعه معزز ایثارگری است.

اینجانب به نمایندگی از جامعه معزز شاهد و ایثارگر استان ایلام این موفقیت را به جنابعالی، معاونین، مدیران کل و کارکنان این نهاد مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه قادر متعال، آرزوی سربلندی همه خادمین معظم شهدا را در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسئلت دارم.
 
اسدالله تولیده
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام
کد مطلب: 304725
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...