داخلی صفحه بوشهر خبر
 
خانواده‌های شهدای ترور استان بوشهر تجلیل شدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵
باهدف معرفی شهدای ترور به جامعه و بیان توطئه‌های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران همایش و یادواره ۱۴ شهید ترور استان بوشهر برگزار و خانواده‌های آنان تجلیل شدند.
خانواده‌های شهدای ترور استان بوشهر تجلیل شدند
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در مراسم یادواره شهدای ترور استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام اظهار داشت: شهدای ترور استان بوشهر مجموعه زیبایی از مرد و زن، کوچک و بزرگ و پیر و جوان هستند که در داخل و خارج از کشور به دست دشمنان اسلام به شهادت رسیدند.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر وجود 14 شهید ترور در استان بوشهر را نشان از جایگاه این استان در عرصه ایثار و شهادت دانست و تصریح کرد: این مجموعه شهدا نشان می‌دهند که جغرافیای حضور شهدای ترور استان بوشهر جهانی است و پیشینه‌ای تاریخی دارند.
امام‌جمعه بوشهر برگزاری این‌چنین مجلس باشکوهی برای شهدای ترور را یکی از تجلی‌های الهی دانست و افزود: شهدا که پیشگام و پیش‌ران در عرصه جنت هستند شهدای ترور نزد ایزد منان از جایگاه والایی برخوردار است.
امام‌جمعه بوشهر بابیان اینکه شهادت زیباترین رهایی انسان از دنیا به آخرت است خاطرنشان کرد: زیباترین، سودمندترین و ارزشمندترین رفتن انسان از دنیایی به دنیای دیگر شهادت است.
آیت‌الله صفایی بوشهری، با اشاره به اینکه استان بوشهر در تقدیم شهدا دارای جایگاه ممتازی در کشور است تصریح کرد: این استان در تقدیم شهدای فرهنگی، مبارزه با استعمار، استکبار و دیگر عرصه‌ها دارای جایگاه مهمی در کشور است.
وی با اشاره به اینکه استان بوشهر دارای 14 شهید ترور است افزود: استان بوشهر با داشتن پیشینه تاریخی فرهنگی و مبارزاتی دارای جایگاه ویژه‌ای در ظلم‌ستیزی، مبارزه با طاغوت، استکبار و استعمار است که وجود 14 شهید ترور روحانی و غیرروحانی، مرد و زن، کوچک و جوان، داخل و خارج از کشور نشان از جایگاه این استان است.
امام‌جمعه بوشهر بابیان اینکه شهدای ترور به شکل خاص شهید می‌شوند خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های این شهدا این است که به سبب خصوصیاتی که دارند از سوی گروه‌های تروریستی نشانه گرفته می‌شوند و به همین اندازه که دشمن بر روی شهدای ترور نشانه‌گذاری می‌کند خداوند نیز به آن‌ها پاداش می‌دهد و توجه می‌کند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر هم بابیان اینکه در استان بوشهر 14 شهید ترور وجود دارد گفت: باهدف معرفی شهدای ترور به جامعه و بیان توطئه‌های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران همایش و یادواره 14 شهید ترور استان بوشهر برگزارشده است.
در این آیین خانواده‌های شهدای ترور استان بوشهر تجلیل شد.


انتهای پیام/
کد مطلب: 304751