داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز یکشنبه 10 شهریور ماه 98 جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور اعضای شورا در اتاق فکر این اداره کل برگزار گردید .
پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید استان با بیان اینکه بزرگداشت مقام شهید ، یادآور حماسه آفرینی یاران مهدی (عج) در دفاع از قرآن و شرف و آزادی است . جهادی که امت ما را در پیشگاه خدا و رسول (ص) رو سفید و در مقابل ملل جهان ، سربلند ساختند امید آنکه با رقه ای از روح بلند و ملکوتی شهیدان عاشق و عارف ، در دل وارثان شهادت بتابد و بازماندگان از آن کاروان نور را صبر و ثبات و وفاداری بخشد .
پاکدامن تصریح کرد : آنان قبل از شهادت شهید شدند ، از چهره هایشان معلوم بود که شهید خواهند شد .آنان با خون وصیت نامه نوشتند ، آنان با خون شعر  فتح خواندند و سرود پیروزی سرودند ، آنان در بستری از خون خوابیدند و خواب شهادت دیدند . آنان غسل شهات کردند . آنان پیوسته با یارند و او را می ستایند. همان هایی که زمزمه های یا رب ، یا رب شان جبهه ها را معطر کرده بود ، اگر خدا آنان را پیروز نمی کرد چه کسانی را پیروز می ساخت ، اگر امدادهای غیبی به سراغ آنان نمی رفت ، چه کسانی شایسته ی آن بودند ، اگر آنان پیروز نیستند ، پس چه کسانی پیروزند و آنان مهاجران دیار نورند ، مسافران وادی عرفان سالکان طریق معنی آنان ، طائران خونین بال ابدیت اند .
این مقام مسئول افزود : مردان اشک و آهن عاشق شهادت بودند ، در جبهه ها حسین (ع) را یاد می کردند و در شب های حمله ، نماز شب می خواندند و جان را در آبشار زلال ذکر ، شاداب می ساختند و قبل از شروع عملیات ، دعای کمیل و توسل را زمزمه می کردند . یاران دین خدا بودند که ایمان و ایثار را از کلمه به صحنه و از کتاب به میدان آوردند و در سال های جنگ در مدینه ی ایران ، هجوم احزاب شرک و نفاق را دفع نمودند و از جهاد که در می گشوده به سوی بهشت است استقبال کردند.
انتهای پیام./
کد مطلب: 304767
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...