انعقاد تفاهم‌نامه برای تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۶
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از امضای تفاهم‌نامه‌ای با مؤسسات علمی آموزشی جهت تقویت بنیه علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر خبر داد.
انعقاد تفاهم‌نامه برای تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر
 
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه در این رابطه گفت: در راستای خدمت رسانی و تقویت بنیه علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر، اداره کل آموزش بنیاد اقدام به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با 2 موسسه علمی آموزشی «قلم چی» و «علوی» کرده است.
وی افزود: در این تفاهم‌نامه‌ها تمام دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر شامل فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران آزادگان و جانبازان 25 درصد و بالاتر، جانبازان و آزادگان، از کلاس دوم ابتدایی تا پایان دبیرستان می‌توانند با تخفیف ویژه از خدمات این مؤسسات آموزشی از جمله شرکت در آزمون‌های آزمایشی، کلاس تقویتی، کلاس آمادگی تیزهوشان و کلاس آمادگی برای کنکور و خرید کتاب‌های کمک آموزشی برخوردار شوند. تعدادی از دانش آموزان ممتاز و معدل بالای طرح شاهد شامل فرزندان شهدا، جانبازان 50 درصد و بالاتر و آزادگان نیز به صورت رایگان از خدمات این طرح برخوردار خواهند شد و در سال گذشته 2200 نفر از مشمولین از بورسیه این موسسات بهره مند شدند.
مدیرکل آموزش بنیاد در پایان گفت: لازم به ذکر است منسوبین شاهد و ایثارگر شامل خواهر و برادر شهدا، آزادگان، جانبازان 50 درصد و بالاتر، نوادگان شهدا، فرزندان جانبازان 24 درصد و پایین‌تر، فرزندان و کارکنان طرح شاهد وزارت آموزش و پرورش و پرسنل شاغل و بازنشسته بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانش آموزان مدارس شاهد نیز از تخفیف در خدمات این مؤسسات برخوردار خواهند شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 304834
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور