داخلی صفحه همدان خبر
 
جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش شهرستان نهاوند برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۶
جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش شهرستان نهاوند با حضور خدارحمی ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران نهاوند ،غلامی مدیر آموزش و پرورش نهاوند و مدیران مدارس در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.
 
به گزارش بنیاد نهاوند  دراین جلسه  خدارحمی ریاست  اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران  نهاوند ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(علیه السلام)  و ماه محرم عزت و افتخار و پیشرفت امروز ایران اسلامی رامدیون حماسه‌های ایثارگران در عرصه‌های مختلف انقلاب به‌ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس دانست و متذکر شد: باید با تمام توان از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی که خون‌بهای شهیدان است پاسداری و دفاع نمود.
وی تصریح کرد: فرزندان شهدا و ایثارگران هم امروز مسئولیت خطیری بر دوش دارند و با هوشیاری و حضور درصحنه راه پدران خود را ادامه دهند.
علی عباس خدارحمی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران نهاوند در پایان خاطرنشان کرد: مربیان و مدیران بایستی نگاه ویژه به طرح شاهد داشته باشند و باید تعامل هر چه بیشتر در میان دبیران، دانش آموزان و خانواده‌ها وجود داشته باشد تا فرزندان باانگیزه بیشتر درراه علم و دانش حرکت کنند.
در ادامه هریک از مدیران مدارس شاهد نیز نقطه نظرات خود را بیان نمودند.
کد مطلب: 304914