داخلی صفحه بوشهر خبر
 
دیدار معاون سیاسی استانداری بوشهر با خانواده شهید «غلام قاسمی»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر به همراه مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر به دیدار خانواده معظم شهید والامقام «غلام قاسمی» رفتند.
دیدار معاون سیاسی استانداری بوشهر با خانواده شهید «غلام قاسمی»
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، مجید خورشیدی در این دیدار با اشاره به اینکه اقتدار و عزت ایران اسلامی امروز به برکت خون شهدا و فداکاری ایثارگران است، اظهار کرد: تداوم راه شهدا و ایثارگران و حفظ و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، موجب تقویت و استحکام هر چه بیشتر نظام اسلامی است.
 وی، بابیان اینکه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر همه آحاد ملت دارند، افزود: هدف از دیدار با خانواده‌های عزیز شاهد و ایثارگر، تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا و ادای احترام به خانواده‌های معظم آن‌ها و رسیدگی به مسائل و دغدغه‌های آنان است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر بابیان اینکه وظیفه و مسئولیت ما در برابر خانواده‌های معزز شهدا بسیار سنگین است، تصریح کرد: این عزیزان در دفاع از سرزمین و ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی از بزرگ‌ترین سرمایه خود گذشتند و امنیت و آرامش امروز ما مرهون جان‌فشانی شهدا و صبر خانواده‌های آنان است.
حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری نیز بابیان اینکه شهدا راه حقیقت را به ما نشان دادند، بیان داشت: تداوم راه شهدا رسالت مردم و مسئولان است و باید قدردان رشادت‌ها و دلیرمردی‌های شهدا باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر ادامه داد: تداوم انقلاب درگرو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و امیدواریم درراه شهدا و مسیر خدمت بی‌منت به مردم، گام برداریم چراکه ما در مقابل خون شهدا مسئولیم و باید با خدمت صادقانه و پاسداری از حریم نظام به‌خوبی از امانت شهدا حفاظت کنیم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 304931
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...