علی داوری نیا:
دفاع مقدس ما ادامه راه سرخ نهضت عاشورا است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زهک در دیدار با خانواده معظم شهید غلامرضا سرگزی بیان داشت: رشادت ها و فداکاری های شهیدان و ایثارگران و رزمندگان در طول دفاع مقدس برگرفته از نهضت و فرهنگ عاشورا است.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران زهک در دومین روز از دهه اول محرم و در دیدار با خانواده شهید غلامرضا سرگزی اظهار داشت: رشادت ها و فداکاری های شهیدان و ایثارگران و رزمندگان در طول دفاع مقدس برگرفته از نهضت و فرهنگ عاشورا است.
علی داوری نیا با اشاره به رشادت های رزمندگان ما در طول هشت جنگ تحمیلی بیان داشت: دفاع مقدس ما ادامه راه سرخ نهضت عاشورا است و برای ادامه این راه باید فرهنگ عاشورا در دل نسل جوان همانند چشمه ای جوشان دائماً در حال جوشش باشد.
وی همچنین در ادامه افزود: بررسی و احصاء مشکلات خانواده های معظم شهدا یکی از مهمترین مباحثی است که در این دیدار ها باید مورد توجه قرارگیرد.
  ایشان دیدار با خانواده های معظم شهدا به خصوص والدین شهدا را یکی از مهمترین وظایف مسئولان دانست که باید در طول سال تداوم داشته باشد.
بسیجی شهید غلامرضا سرگزی در سی و یک شهریور ماه سال 1367 در منطقه عملیاتی شلمچه در درگیری با بعثیون به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
کد مطلب: 304979