داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه:
ایثار و فداکاری شهدا در نزد خدای متعال ماندگار است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
امام‌جمعه کرمانشاه در دیدار با خانواده شهید «نجومی»، از ایثار و فداکاری شهدای والامقام تجلیل کرد.
ایثار و فداکاری شهدا در نزد خدای متعال ماندگار است
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» همزمان با سومین روز از دهه اول ماه محرم حضرت آیت اله علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه به همراه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان و جواد پورامین رئیس بنیاد کرمانشاه با حضور در منزل شهید والامقام سید جلال نجومی، از خانواده این شهید گران‌قدر تجلیل کرد.
 در این دیدار که در جوی بسیار صمیمی صورت گرفت، آیت اله علما شهدا را سندهای افتخار و سربندی ایران اسلامی خطاب کرد و افزود: ما هرچه داریم حاصل ایثار، فداکاری و ازخودگذشتگی این عزیزان دانست.
امام‌جمعه کرمانشاه گفت: شهدا به گفته قرآن کریم زنده و در رضوان الهی متنعم هستند و این شهدا حقیقتاً افتخاری بزرگ برای خانواده خود و همه آحاد ملت شریف ایران
حجت‌الاسلام عسگری: شهدا پرورش‌یافته مکتب امام حسین(ع) هستند
هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان ادامه داد: این ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران در نزد خدای متعال محفوظ و ماندگار است چراکه این عزیزان زمینه پیروزی این انقلاب شکوهمند را به وجود آوردند.
همچنین در این دیدار حجت‌الاسلام عسگری نیز ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، از شهدا به‌عنوان را پرورش‌یافتگان مکتب امام حسین(ع) یادکرد و افزود: راه پرفروغ سیدالشهدا(ع) را شهدا والامقام به همگان نشان دادند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: شهدای گران‌قدر این سرزمین با الگوی گیری از مکتب سیدالشهدا(ع) ایثار و فداکاری را برای به ثمر نشستن این انقلاب شکوهمند به اوج خود رساندند و در این مسیر روشن از هیچ کوششی دریغ نکردند.
در پایان این دیدار از مادر و خانواده شهید سید جلال نجومی تجلیل به عمل آمد.
گفتنی است، پاسدار شهید سید جلال نجومی از خانواده بزرگ مرحوم آیت اله نجومی، در سال 59 در مواجه با عوامل خودفروخته ضدانقلاب در منطقه کامیاران در سن 18 سالگی به فیض عظمای شهادت نائل آمد.


انتهای پیام/
          
کد مطلب: 304995