غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای ایرانشهر به مناسبت هفته تعاون
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸
به مناسبت هفته تعاون و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجدید پیمان با آرمان های والای آنان، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای ایرانشهر با حضور مسئولین و کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت هفته تعاون و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای و تجدید پیمان با آرمان های والای شهدای انقلاب و میهن اسلامی،  مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدای ایرانشهر با حضور مسئولین اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایرانشهر با اعلام این خبر افزود: امروز هرچه داریم از شهدا داریم بنابراین باید تجلیل از شهدا به ویژه فداکاریهای شهدای کارگر با بیان آرمانها و افکار و شرح رشادت  های آنان صورت گیرد تا زنده نگه داشتن یاد آنان در جان، روح و بیان ما تبلور یافته تا بتوانیم ادامه دهنده شایسته راه شهدا باشیم.

گفتنی ست پس از مراسم غبارروبی با حضور معاون اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان و مدیران اجرائی، با خانواده شهید معظم دادرحمان رحمانی دیدار و دلجویی به عمل آمد.

شهید دادرحمان رحمانی  در  یکم شهریور ماه 1339 در روستای کجکوش دامن شهرستان ایرانشهر دیده به جهان گشود. کارمند تعاون روستایی روستای زادگاهش بود که در هفدهم شهریور ماه سال 1371 در روستایی کجکوش دامن به دست اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
کد مطلب: 305016