دیدار با خانواده شهید معظم ملازهی به مناسبت هفته تعاون
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶
همزمان با آغاز هفته تعاون با خانواده شهید معظم عمر ملازهی از شهدای مدافع حرم در شهرستان قصرقند دیدار شد.
دیدار با خانواده  شهید معظم ملازهی به مناسبت هفته تعاون
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت آغاز هفته تعاون و به منظور بزرگداشت یاد و خاطره شهدا از خانواده شهید معظم عمرملازهی شهید مدافع حرم دیدار و تجلیل به عمل آمد.
 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیکشهر، فنوج و قصرقند با اعلام این خبر یادآور شد: شهدا با اتحاد و همدلی که در جبهه های حق علیه باطل داشتند به خوبی معنی کلمه تعاون رابه نمایش گذاشتند به گونه ای که با دست خالی در برابر بزرگ‌ترین ابر قدرت دنیا و متحدانش هشت سال مقاومت کردند و نگذاشتند حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی به دست بیگانگان بیفتد.
آرش دائمی اظهار داشت:  امید است با دعای خیر خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تمامی مسئولین بتوانند در مسیر خدمت به مردم موفق و ادامه دهنده راه شهدا و پیرو آرمانهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری باشند.
 بخشدار ساربوک هم ضمن اشاره به جایگاه والای شهدا و خانواده های آنان در جامعه، نقش فرزندان و بازماندگان شهدا را در  زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای آنان مهم و ارزشمند اعلام کرد.
رئیسی با بیان اینکه خانواده شهدا مایه افتخار و برکت کشور و ملت هستند افزود: راهی که شهدا، جانبازان و ایثارگران رفتند راه کمال، پیشرفت و دفاع از سرزمین، ناموس، استقلال و عزت بوده است و امروز هرچه داریم به برکت خون شهدا و پایداری این عزیزان است.
شهید عمرملازهی فرزند اسمعیل درسال ۱۳۹۴در دفاع از حرم عقیله بنی هاشم، حضرت زینب (سلام الله علیها) در منطقه حلب سوریه توسط خمپاره دشمن به فیض عظمی شهادت نایل گردید.
کد مطلب: 305017