رئیس بنیاد اهر:
جانبازان نماد غیرت و وفاداری به‌نظام هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۵
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر تعظیم و تکریم خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر را از مهم‌ترین وظایف مردم و مسئولین برشمرد و اظهار داشت: جامعه ایثارگری پشتوانه‌ای مستحکم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در دیدار با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر روستاهای اورنگ، رشت آباد و آقاکندی، جامعه ایثارگری را پشتوانه‌ای مستحکم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قلمداد کرد.
وی جانبازان را نماد غیرت و وفاداری به‌نظام خواند و اظهار داشت: اگر امروز نام جمهوری اسلامی ایران با عزت و افتخار در تمام عالم می‌درخشد، در سایه ایثار و فداکاری شهدا و جانبازان است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر تعظیم و تکریم خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر را از مهم‌ترین وظایف مردم و مسئولین برشمرد.
ابراهیمی از همسران جانبازان نیز به نیکی یادکرد و گفت: همسران جانبازان با بردباری و عشق و ایثار، مشقت‌ها و دشواری‌های زندگی را تحمل می‌کنند که غیرقابل‌توصیف است.
وی همچنین پدران و مادران معظم شهدا را مایه افتخار و سربلندی ملت ایران خواند و بیان داشت: قطعاً والدین مکرم شهدا در پیشگاه خداوند متعال از اجر و منزلت بالایی برخوردار هستند.
گفتنی است، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در این دیدارها که سه‌شنبه 12 شهریورماه انجام شد با مادر مکرم شهید عوض فیضی و جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس محمد علیزاده و نعمت فرجی و همسران جانبازان متوفی قاسم پورگوزل و عوض پورکریم ملاقات و از نزدیک با آنان گفتگو کرد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، دیدار با خانواده های شاهد و ایثارگرف روستاهای اورنگ، آقاکندی و رشت آباد
کد مطلب: 305046