رئیس بنیاد اهر:
شهدا چراغ هدایت جامعه هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر شهدا را چراغ هدایت جامعه خواند و اظهار داشت: قدم گذاشتن در مسیر آنان و عمل به وصایایشان باعث پیشرفت و اقتدار کشورمان خواهد شد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در آئین عطرافشانی و گل‌باران مزار مطهر شهدا که با حضور دانش آموزان شرکت‌کننده در طرح تربیت نخبگان شهید «احمدی روشن» انجام شد اظهار داشت: شهدا اسطوره‌ها و قهرمانان واقعی کشورمان هستند.
وی بر الگوبرداری دانش آموزان از سیره و منش شهدا تأکید کرد و گفت: قدم گذاشتن در مسیر شهدا و عمل به وصایای آنان باعث پیشرفت و اقتدار کشورمان خواهد شد.
ابراهیمی از شهدا به‌عنوان چراغ هدایت جامعه یادکرد و بیان داشت: دانش آموزان آینده‌سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که باید با تمام توان در جهت تحقق اهداف و آرمان‌های والای شهدا گام بردارند. گفتنی است، دانش آموزان شرکت‌کننده در طرح تربیت نخبگان شهید «احمدی روشن» سه‌شنبه 12 شهریورماه سال 1398 با حضور در گلزار مطهر شهدا شهرستان اهر با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدا گلگون‌کفن ایران اسلامی را گرامی داشتند و با آرمان‌های والای آنان تجدید میثاق کردند.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، عطرافشانی، گل باران، مزار شهدا، شهرستان اهر
کد مطلب: 305048