داخلی صفحه بوشهر خبر
 
بنیاد از آثار هنری ترویج دهنده فرهنگ ایثار و شهادت حمایت می‌کند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۹
مدیرکل امور هنری بنیاد بیان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره از همه آثاری که در بخش‌های هنری جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تولید شده است حمایت می‌کند.
بنیاد از آثار هنری ترویج دهنده فرهنگ ایثار و شهادت حمایت می‌کند
 
 به گزارش «ایثار»، سید مرتضی حسینی در نشست هماهنگی نخستین جشنواره ملی آواها و نواهای آیینی ایثار ابراز داشت: جشنواره فرصت خوبی برای دریافت آثار افرادی که آماری از آن‌ها وجود ندارد و کمتر شناخته‌شده هستند یا اصلاً شناسایی نشده‌اند، است و ما می‌توانیم آن‌ها را به جامعه هنری کشور معرفی کنیم.
مدیرکل امور هنری بنیاد خاطرنشان کرد: در این جشنواره که برای نخستین بار و در آذرماه سال جاری برگزار می‌شود، بخش ویژه‌ای برای حضور گروه‌های منتخب سرود شاهد و ایثارگر در نظر گرفته‌ شده است.
مدیر گروه تلویزیونی شاهد بیان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره از همه آثاری که در بخش‌های هنری جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تولید شده است حمایت می‌کند.
وی یادآور شد: تمام آثار این جشنواره باید مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشند و پرداخت به موضوع ایثار اجتماعی، سبک زندگی ایثارگران دفاع مقدس و مدافعان حرم از اولویت ویژه برخوردار است.
حجت‌ الاسلام ابراهیم تشکری نیز در این نشست گفت: چون این کار در سطح ملی است و اهمیت ویژه‌ای برای بنیاد و استان بوشهر دارد باید در همین راستا از تمام ظرفیت‌های موجود برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشنواره استفاده کرد.
وی ادامه داد: در بحث اسکان رایزنی‌های خوبی صورت گرفته و مکان‌های در نظر داریم که امیدواریم بتوانیم با همکاری نهادهای مختلف این مشکل را به‌ زودی برطرف کنیم.
حجت‌الاسلام تشکری تصریح کرد: برای نصب بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر هماهنگی لازم انجام‌شده است که در بازه زمانی مشخص بتوانیم از فضای تبلیغاتی شهر استفاده کافی ببریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 305051