فرماندار میانه:
آزادگان سربلندی و غرور آفریند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه گفت: آزادگان با توکل بر خداوند در طول سال‌های سخت اسارت نه‌تنها روحیه خویش را نباختند بلکه اراده دشمن را نیز درهم‌شکسته و سربلندی، غرور و افتخار را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.
 
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از میانه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه به‌اتفاق رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و بخشدار منطقه کندوان با آزاده سرافراز و جانباز معزز «امام وردی محمدی» عیادت و برای وی از خداوند شفای عاجل مسئلت نمود.
محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در این دیدار گفت: آزادگان با توکل بر خداوند در طول سال‌های سخت اسارت نه‌تنها روحیه خویش را نباختند بلکه اراده دشمن را نیز درهم‌شکسته و سربلندی، غرور و افتخار را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.
گفتنی است، امام وردی محمدی، جانباز 25 درصد اهل روستای هفت‌چشمه بخش کندوان هست که 27 ماه از عمر بابرکت خویش را در اسارت رژیم بعث عراق به سر برده و اکنون به دلیل عود کردن عارضه شیمیایی در بیمارستان بستری است.
یادآور می شود، آزاده سرافراز امام وردی محمدی در تاریخ 20 مرداد 1344 دیده به جهان گشود و با 27 ماه آزادگی در مرداد 1369 به میهن بازگشت.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار،آذربایجان شرقی، میانه ، دیدار فرماندار با آزاده جانباز امام وردی محمدی
کد مطلب: 305058