​تأکید مدیرکل بنیاد شهید شهرستان‌های تهران بر لزوم توجه به معیشت و سلامت جانبازان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸
مدیرکل بنیاد شهید شهرستان‌های تهران با اشاره به لزوم توجه به وضعیت جانبازان گفت: از هیچ کوششی جهت رفع مشکلات جانبازان دریغ نخواهیم کرد و توجه به معیشت و سلامت جانبازان را وظیفه خود می‌دانیم.
​تأکید مدیرکل بنیاد شهید شهرستان‌های تهران بر لزوم توجه به معیشت و سلامت جانبازان
 
 به گزارش "ایثار"؛ عبدالله مرتضوی در دیدار باجانبازان نخاعی با اشاره به ایثار و فداکاری جانبازان اظهار داشت: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی به برکت ازخودگذشتگی جانبازان و ایثارگران و خون پاک شهدا است و ما مدیون این فداکاری هستیم.
 
وی با اشاره به اینکه جانبازان نمونه‌های برجسته ازخودگذشتگی، ایثار و فداکاری هستند بیان کرد: همه ما مدیون جانبازان، خانواده‌های آن‌ها و خانواده شهدا و ایثارگران هستیم که در دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس باجان و دل در مقابل دشمن ایستادند و امروز نیز باوجود مشکلات فراوانی که به دلیل نقص عضو دارند بازهم صبورانه زندگی کرده و همچنان پایبند به ارزش‌های انقلاب و آرمان‌های نظام هستند.
 
مدیرکل بنیاد شهید شهرستان‌های تهران ادامه داد: رسیدگی به مشکلات و وضعیت زندگی این عزیزان از وظایف اصلی ما است که از هیچ کوششی جهت رفع مشکلات جانبازان دریغ نخواهیم کرد و توجه به معیشت و سلامت جانبازان را وظیفه خود می‌دانیم.
 
مرتضوی تکریم جانبازان را تکریم فرهنگ ایثار و شهادت دانست و عنوان کرد: جانبازان ‌سلامت‌، جوانی ‌و آسایش‌ جسم خود را درراه ‌انقلاب و آرمان‌های نظام اسلامی ‌صرف‌ کردند، این عزیزان امروز رنج‌ها، درد‌ها، ناراحتی‌ها و محرومیت‌ها را با صبر و مقاومت ‌و بزرگواری ‌تحمل‌می‌کنند و هیچ شکایتی هم ندارند.
 
 انتهای پیام/
 
کد مطلب: 305115
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...