تأکید فرماندار بستان آباد بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰
فرماندار بستان آباد در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: کوتاهی در امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نیز ساماندهی گلزار شهدا از هیچ سازمان قابل قبول نخواهد بود.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از بستان آباد، چهارشنبه 13 شهریور 1398 جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور سید علی موسوی حسینی فرماندار، ابراهیم محمد حسینی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، قربان علی نامور معاون جانشین سپاه، شیفته بدرآذرشهردار بستان آباد برگزار شد.
موسوی فرماندار شهرستان با اشاره به ایام سخت دوران دفاع مقدس گفت: کارهای امروز ما حداقل کاری است که می توان انجام داد و کوتاهی در امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نیز ساماندهی گلزار شهدا از هیچ سازمان قابل قبول نخواهد بود.
وی همچنین خواستار اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در هفته دفاع مقدس و تسریع شهرداری در احداث یادمان گلزار شهرداری شدند.
در این نشست که با حضور علیرضا کیوانی پدر مکرم شهید «حسین کیوانی» همراه بود، محمد حسینی رئیس بنیاد بستان آباد با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان گفت: سیره شهدای ما همان سیره سرور و سالار شهیدان است و شهدای ما با اتکا به نهضت عاشورا پا به میدان نبرد گذاشتند و در این راه جان خود را فدا کردند.
وی همچنین افزود: امروز حفظ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می تواند توطئه های دشمن را خنثی کند و با تمام تلاش در راستای ترویج این فرهنگ تلاش خواهیم کرد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، بستان آباد
کد مطلب: 305116