معاون فرماندار عجبشیر:
امنیت و اقتدار کشور مدیون ثمره خون شهیدان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰
معاون فرماندار عجبشیر گفت: امنیت و اقتدار کشور مدیون ایستادگی و ثمره خون شهیدانی است که جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا امروز دشمن را بایاس و ناامیدی روبه‌رو سازند.
 
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر، سید جلال میر ابراهیم‌زاده معاون فرماندار عجب‌شیر به‌اتفاق فرمانده و مسئول ایثارگران پادگان 03 شهید برخورداری جانشین سپاه پاسداران ناحیه، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد عجب‌شیر با مادر شهید طلبه «صفر بخشی»و جانباز «علی حیدری» دیدار و گفتگو کرد.
سید جلال میر ابراهیم‌زاده در این دیدارها، عظمت ملت بزرگ ایران را حاصل و ثمره خون شهدا عنوان کرد و گفت: امنیت و اقتدار کشور مدیون ایستادگی و ثمره خون شهیدانی است که جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا امروز دشمن را بایاس و ناامیدی روبه‌رو سازند.
این مسئول از شهدا به‌عنوان وارثان اصلی انقلاب یادکرد و افزود: این شهدا بودند که با قطره قطره خون خود این انقلاب شکوهمند را مقابل هجمه‌های دشمنان بیرونی و داخلی بیمه کردند و نگذاشتند خدشه‌ای به کشور عزیزمان وارد شود.
احمد خیرخواه رئیس بنیاد عجبشیر با اشاره به رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدا گران‌قدر انقلاب اسلامی و وفاداری ملت فهیم و انقلابی، گفت: دشمن باید بداند که راه امام (ره) و شهدا همچون چشمه‌ای خروشان است که با زنده نگه‌داشتن ارزش‌های آن همیشه جوشان خواهد ماند.
حاذقی معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد عجب‌شیر کسب افتخارات بزرگ علمی و پژوهشی را مدیون شهدا دانست و تصریح کرد: زیربنای تولیدات علمی نیز با خون شهیدان، جانبازان و ایثارگران و مقاومت خانواده این عزیزان مقابل مشقت‌ها و سختی‌ها شکل گرفت و امروز همه‌ ما در مسئولیتی که داریم خود را مدیون این عزیزان می‌دانیم.
وی با قدردانی از خانواده‌های شهدا که با تربیت فرزندان خود با روحیه انقلابی، ادامه‌دهنده راه شهدا هستند افزود: امروز ما وظیفه‌ داریم از هیچ خدمتی به این عزیزان کوتاهی نکنیم و با تمام جان‌ودل در خدمت فرزندان شهدا باشیم.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، عجب شیر، هشت سال دفاع مقدس، شهدا، انقلاب، خانواده ها،
کد مطلب: 305117