داخلی صفحه مازندران خبر
 
پیام تبریک و تسلیت مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی بازگشت دو شهید گرانقدر تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی بازگشت پیکر شهیدان گرانقدر ولی صدرایی و رضا علی ابراهیم نژاد از شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس پیام تبریک و تسلیت صادر نمود.
 
وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ
((هرگز گمان مبرید کسانی که در راه خدا کشته شدند مردگانند، بلکه آنان زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند))
شهادت نقطه اوج کمال انسانی، کامل ترین جلوه ایثار و اعلی ترین گذرگاه رسیدن به معبود است که شهدای گرانقدر با عبور از این گذرگاه برای همیشه تاریخ، جاویدان خواهند ماند و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای می گذارند.
صبر و پایداری فرزندان مقاوم و غیور مرد این سرزمین، گواه ایثار و استقامت ملتی است که رشادت ،ازخودگذشتگی و ایثار را از امام شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و سفیر آزادگان حضرت زینب کبری(س) آموختند.
امروزه عزت و سربلندی ایران اسلامی، مرهون مجاهدت‌ها و ایثار عزیزانی است که جان شیرین خود را در طبق اخلاص نهاده و برای فراهم شدن امنیت و آسایش پایدار سر از پا نمی‌شناسند تا ملت بزرگوارشان در همه جوانب و ابعاد از نعمات بزرگ الهی برخوردار شوند.
اینجانب بازگشت افتخارآمیز پیکر مطهر و جاودانه شهیدان والامقام  ولی صدرایی و رضا علی ابراهیم نژاد را به مردم شریف مازندران بویژه خانواده صبور و بزرگوارشان تبریک و تسلیت عرض نموده، از درگاه حق تعالی برای خانواده های گرانقدر این دو آلاله خونین بال صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.
هدایت مظلومی
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران
 
کد مطلب: 305122