داخلی صفحه مازندران خبر
 
55 درصد مزارشهدای این استان ساماندهی گردیده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: تاکنون بیش از 55 درصد گلزار شهدای مازندران ساماندهی شده است.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، جلسه بررسی ساماندهی گلزارهای شهدای استان با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، معاون تعاون، رئیس بازرسی و کارشناس امور گلزارها  چهارشنبه ۱۳شهریور ماه در دفتر معاونت تعاون بنیاد مازندران برگزار گردید.
در این جلسه در خصوص ساماندهی گلزارها و میزان پیشرفت فیزیکی گلزار شهدای نیمه کاره استان بررسی و تبادل نظر به عمل آمد.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه این استان دارای هزار و 612 گلزار شهدا و ده هزار و 298 مزار شهید است اظهار داشت: تاکنون بیش از 55 درصد گلزار شهدای مازندران ساماندهی شده است.
مظلومی با بیان اینکه بیش از 55 درصد مزارشهدای این استان ساماندهی گردیده است گفت: تعداد 90 گلزار شهدای مازندران با پیشرفت فیزیکی 72 درصد، در دست اقدام است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: ساماندهی گلزار شهدا در راستای منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی و براساس دستور العمل بنیاد مرکز با هدف رضایت مندی خانواده های معزز شهدا صورت می گیرد.
مظلومی افزود: شهدا متعلق به همه آحاد جامعه هستند لذا جاودانه کردن یاد و نام شهدا و انتقال فرهنگ شهیدان برای آیندگان یک وطیفه ذاتی است.      
مدیر کل بنیاد مازندران پس از بررسی از آگاهی و  وضعیت ساماندهی گلزارهای نیمه کاره شهرستانها، بر پیگیری و تسریع در روند این پروژه ها در بازه زمانی کوتاه تاکید کرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 305125