داخلی صفحه گلستان خبر
 
جنگ تحمیلی جلوه‌گاه کربلا بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در جلسه شورای معاونین عنوان کرد: قیام سالار شهیدان در کربلا سمبل پیروزی مردم ایران در مقابل متجاوزان و زورگویان جهان است.
جنگ تحمیلی جلوه‌گاه کربلا بود
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، اسرافیل وزیری ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام ویاران باوفای ایشان اظهار داشت: انقلابی که در کربلا ریشه داشته باشد نتیجه‌اش چیزی جز آزادی و آزادگی نخواهد بود و شهدا در هشت سال دفاع مقدس این امر را به‌خوبی نشان دادند.
وزیری با اشاره به اینکه پشتوانه انقلاب خون شهدا است افزود: اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی در همه عرصه‌ها مرهون نثار خون پاک شهدای والامقام است و بهره‌گیری از فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت موجب پویایی وزنده نگه‌داشتن انقلاب و نظام می‌شود.
وی با تأکید به خدمات‌رسانی مطلوب و رضایت‌بخش به جامعه هدف عنوان کرد: باید با تعامل و مشارکت  دستگاه‌های اجرایی و حرکت هماهنگ و منسجم باعث سرعت بخشیدن در امر خدمات‌رسانی شویم.
وزیری در خصوص طرح سپاس افزود: دیدارهای طرح سپاس حلقه اتصال بین مسئولین و خانواده‌های ایثارگران است.
این مقام مسئول اذعان داشت: مسئولین و کارکنان بنیاد در مسئولیت‌ها باید به‌گونه‌ای عمل کنند که خدمات آنان تا سال‌ها در میان آحاد مردم و جامعه ماندگار و از آن به نیکی یاد شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 305151
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...