تقدیر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران از کارکنان به خاطر کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران در پیامی از کارکنان اداره کل به خاطر کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی تقدیر وتشکرکرد.
تقدیر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران از کارکنان به خاطر کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی
 
به گزارش "ایثار"؛ عبدالله مرتضوی با اشاره به رتبه برتر بنیاد شهید شهرستان های استان تهران در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی در پیامی از کارکنان این اداره کل که زمینه دستیابی به این رتبه را فراهم کردند تقدیر و تشکر کرد.
مرتضوی در این پیام با اشاره به فلسفه وجودی بنیاد شهید جهت خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران اظهار داشت: خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه شرعی و مسئولیت اجرایی و اجتماعی ما در بنیاد شهید می باشد که تمام تلاش ما ارائه بهترین خدمات به این عزیزان است.
وی بیان کرد: اکنون که به واسطه ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی موفق به کسب رتبه برتر در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی برمبنای ارزیابی عملکرد ستاد جشنواره شدیم مراتب تقدیر و تشکر خود را از تمامی کارکنانی که در این مسیر همراهی وتلاش کردند اعلام می نمایم.
مدیرکل بنیاد شهید شهرستانهای تهران در پایان خاطرنشان کرد: این مسیر همواره استمرار دارد و تمام تلاش ما ارتقاء عملکرد و حرکت و اقدام در جهت خدمت بهتر به خانواده معظم شهداء و ایثارگران عزیز و جلب رضایت ایشان می باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 305163