کنگره یک‌هزار و 36 شهید بسیجی کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲
مسئول کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری کنگره یک‌هزار و 36 شهید بسیجی این استان در هفته دفاع مقدس خبر داد.
 
ارشیو
سرهنگ «ایمان خردمند» مسئول کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار در یاسوج با اشاره به برگزاری کنگره ملی 92 هزار شهید بسیجی کشور در سال جاری، اظهار داشت: این کنگره در سطح استانی نیز برگزار شده و از هفته دفاع مقدس کار خود را شروع می‌کند.
مسئول کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این راستا همه برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، سازندگی و یادواره‌های شهدا از هفته دفاع مقدس تا هفته بسیج به نام شهدای بسیجی نامگذاری می‌شود.
خردمند هدف از برگزاری این کنگره را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، معرفی الگوهای ارزشی دفاع مقدس و برجسته کردن نقش مردم در انقلاب و دفاع مقدس عنوان و بیان کرد: با برگزاری چنین برنامه‌هایی، یاد و خاطره شهدای بسیجی در بین مردم به‌ویژه در بین دانشجویان و دانش‌آموزان زنده نگه داشته می‌شود.
وی با بیان اینکه ملت ایران 92 هزار شهید بسیجی را به انقلاب و نظام اسلامی تقدیم کرده‌ است، گفت: یک هزار و 36 نفر از شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد یعنی حدود 60 درصد شهدای استان بسیجی بودند و این امر ضرورت توجه ویژه به این کنگره را ایجاب می‌کند.
مسئول کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت: لازم است ادارات، نهادهای مختلف و دانشگاه‌ها  همت ویژه‌ای در جهت برگزاری این یادواره داشته باشند تا بتوانیم برنامه‌ای درخور شأن شهدای بسیجی استان برگزار کنیم.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: کنگره شهدا بسیجی ،یاسوج ، ایثار کهگیلویه، خردمند
کد مطلب: 305166