رئیس بنیاد مراغه:
رزمندگان ما در راه شهدای اسلام قدم گذاشتند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۳
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: رزمندگان ما در 8 سال دفاع مقدس با فداکاری و از خودگذشتگی در راه شهدای اسلام قدم گذاشتند تا ایران اسلامی همچنان سربلند باشد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌اتفاق محمد علی لطف اللهی رئیس دانشگاه مراغه ، حجت‌الاسلام شمس مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه و حمید قربانی رئیس اداره سیاسی فرمانداری شهرستان با خانواده معظم شهدا دیدار و از آن ها تجلیل کرد.
 
اسلامی در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و با اشاره به فرمایش حضرت امام که فرمودند محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه‌داشته است گفت: هم‌زمان با برگزاری مراسم عزاداری برای سرور و سالار شهیدان توفیق دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران نصیب ما شده است.
 
وی با اشاره به فداکاری شهدا و ایثارگران افزود: رزمندگان ایران اسلامی در 8سال دفاع مقدس با فداکاری و ایثار در راه شهدای اسلام قدم گذاشتند و دفاع از امنیت و حرم ائمه را بالاتر از همه‌چیز دانستند تا ایران اسلامی همچنان سربلند باشد.
 
یادآور می‌شود، در این دیدارها از خانواده شهید «اکبر مستعلی» و «رضا ابراهیم فام آذر» و «معراج سهرابی ورجوی» و جانبازان «احمد مظلومی» و «حسن احدی پهرآباد» دیدار و قدردانی شد.
 
انتهای پیام
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مراغه، دیدار
کد مطلب: 305190