داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
بازنشسته ی بنیاد ،باید همچون سال های خدمت، مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱
مدیرکل بنیاد مرکزی با بیان اینکه بازنشستگی ، پاسدار ارزش ها و حافظ سنت های اصیل فرهنگ و میراث اجتماعی بشمار می روند، تاکید کرد: اگر بازنشسته نهادی انقلابی چون بنیادشهید و امور ایثارگران باشید ، باید همچون سال های خدمتتان توسعه دهنده و مروج فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت باشید.
 
 به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، مرتضی انصاری فر در مراسم تکریم از کارکنان بازنشسته و مدیران پیشکسوت بنیاد شهید وامورایثارگران  استان مرکزی گفت: قطعا برگزاری اینگونه مراسم می تواند ضمن ارج نهادن به جایگاه بازنشستگان، نقش موثری نیز از بُعد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه داشته باشد.
 وی تصريح كرد: انتظار می‌رود، بازنشستگان، خدمتگزاران در بنیاد را در امر رسیدگی به خانواده شهدا و ایثارگران ياری كنند تا بتوانند با تمام وجود در زمان باقی‌مانده خدمتگزار خوبی برای خانواده بزرگ جامعه ایثارگری باشند.
انصاری فر بیان کرد:شما در روزها و شرایط سخت دوران دفاع مقدس و در زمانی که عزیزان این ممکلت به شهادت می‌رسیدند در کنار خانواده‌های آنها حاضر می‌شدید. حضور در کنار خانواده‌های شاهد و ایثارگر ایفای نقش موثر در کمک به پرورش فرزندان شاهد و تلاش در راستای حفظ سلامت جانبازان و درمانشان بود. شما با انتخاب این راه ارزشمند، پا در رکاب حضرت امام گذاشتید و ما این مسیر خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را ادامه می‌دهیم و به این خدمت افتخار می‌کنیم.
انصاری فر در پایان گفت: سعادتمندی، سرافرازی و سلامتی تمامی شما عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده و امیدوارم جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات وجودی و تجربیات ارزنده شما گرانمایگان بهره مند باشد.
گفتنی است مراسم تکریم از پرسنل بازنشسته بنیاد مرکزی روز چهارشنبه با حضور مدیرکل بنیاد مرکزی و مدیران کل بازنشسته و پیشکسوت بنیاد در سالن کاج اراک برگزار شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 305191
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...