خدمت به خانواده شهدا در صدر اولویت‌هاست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: ما اگر با نگاه فراتر به نوع خدمت نگاه کنیم می‌بینیم که همه ما در غایت برای حفظ نظام تلاش می‌کنیم، قطعاً خدمت به مردم در صدر اولویت‌هاست مخصوصاً خواص این مردم که خانواده‌های عزیز شهدا و ایثارگران هستند.
خدمت به خانواده شهدا در صدر اولویت‌هاست
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی عصر دیروز 13 شهریور 98 نشست کارکنان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی و کارکنان بنیاد بجنورد مرکز استان، جهت برنامه‌ریزی شش‌ماهه دوم و بازنگری از عملکرد بنیاد در شش‌ماهه اول و همچنین تقدیر از منتخبین ستاد مرکزی در طرح تکریم ارباب‌رجوع و تشویق مروجان نماز در سالن اجلاس بنیاد برگزار شد.
سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع) و تقدیر و تشکر از زحمات همکاران در شش‌ماهه اول سال 98 اظهار داشت: ما اگر با نگاه فراتر به نوع خدمت نگاه کنیم می‌بینیم که همه ما در غایت برای حفظ نظام تلاش می‌کنیم، قطعاً خدمت به مردم در صدر اولویت‌هاست مخصوصاً خواص این مردم که خانواده‌های عزیز شهدا و ایثارگران هستند.
وی در ادامه افزود: هر ملت و دولتی برای خودش یک عمق استراتژیک تعریف کرده و تعریف حقوق اساسی این است که عواملی را فراهم کنیم که امنیت جانی مردم و تمامیت ارضی کشور و توسعه کشور در آینده را تضمین کند، به‌عنوان‌مثال الآن کسی در افغانستان سرمایه‌گذاری نمی‌کنید به خاطر اینکه در حال حاضر امنیت بالایی ندارد، ابتدابه‌ساکن کشورهای اروپایی و غربی عمق استراتژیک را در فاز نظامی‌گری در اولویت قراردادند و بعد به این نتیجه رسیدند که هر کس که بر آسمان‌ها حاکم باشد از بالا بهتر می‌شود زمین را دید و بنابراین رفتن به سمت تقویت نیروی هوایی که آن‌هم نسخه هم نجات‌بخش نشد و بعد به این نتیجه رسیدند که سه‌پنجم کره زمین آب است و هر کس بر تنگه‌های دنیا غلبه پیدا کند به جهان تسلط پیداکرده است بعدتر ادعایی دیگر شد که باید بر زمین تسلط پیدا کنند و تصرف کنند و رفتند سراغ تقویت نیروی زمینی و بمب اتم و زرادخانه اتمی جنگ ستارگان و... اما این را بدانید اون چیزی که امروز منسوخ‌شده همه این‌ها هستند بالاخره در یک نشست، ۲۰ اندیشمند استراتژیکت دنیا جمع شد و به این نتیجه رسیدند اگر مردم از انقلاب روی برگردانند، می توانند بر مردم ایران تسلط پیدا کنند، بنابراین رضایت مردم برای نظام شرط اول است.
 وی در ادامه افزود: خدمت گذاری برای انقلاب و ایثارگران و خانواده‌های شهدا آن‌هم بدون چشم داشت یک وظیفه است، بدانید انقلاب اسلامی عمق استراتژیک ندارد مگر رضایت این جمعیت و الآن این مسئولیت به عهده ماست.
وی همچنین به مشکلات اشاره کرد و گفت: علی‌رغم کمبود اعتبارات و منابع و مشکلاتی که جامعه ایثارگری اعم از درمان و معیشت و اشتغال دارند بازهم باید بی‌منت خدمت کرد.
و در پایان حسینی گزارشی از عملکرد بنیاد داد که بنیاد شهید در سطح کشور دستگاه برتر شد علاوه بر این ما در استان هم ازنظر پاسخگویی یکی از پارامترهای رضایت ارباب‌رجوع، رتبه اول استانی رو کسب کردیم.در پایان از همکاران منتخب در ستاد مرکزی در طرح تکریم ارباب‌رجوع و تشویق مروجان نماز انجام گرفت
کد مطلب: 305194