رئیس بنیاد کلیبر :
میز خدمت نماد همدلی کارکنان بنیاد با خانواده‌های شهدا و ایثارگران است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸
رئیس بنیاد کلیبر گفت: میز خدمت نماد همدلی کارکنان با خانواده شهدا و ایثارگران است که موجب تسریع در ارائه خدمات در راستای اجرای سیاست‌های دولت مبنی بر اجرای هرچه بهتر حقوق شهروندی و احترام به شأن ایثارگران و خانواده‌های ایشان است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، چهارشنبه 13 شهریور 1398 در راستای پاسخگویی به مشکلات جامعه ایثارگری، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر در میز خدمت بنیاد پاسخگوی ایثارگران بود.

مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد کلیبر بابیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران یک‌نهاد مراجعه‌کننده محور است که درواقع تمامی افراد جامعه هدف همه‌روزه در حال مراجعه به بنیاد هستند گفت:  ایثارگران سرمایه های معنوی و فرهنگی بزرگی برای جامعه هستند و ما افتخار می‌کنیم که خدمتگزار این عزیزان و خانواده های آنان هستیم

وی ادامه داد: میز خدمت نماد همدلی کارکنان با خانواده شهدا و ایثارگران است که موجب تسریع و تسهیل در ارائه خدمات در راستای اجرای سیاست‌های دولت مبنی بر اجرای هرچه بهتر حقوق شهروندی و احترام به شأن ایثارگران و خانواده‌های ایشان است.

معصوم زاده خاطرنشان کرد:  مهم‌ترین مشکلات مطرح‌شده از سوی ایثارگران بیشتر در حوزه تعاون و بحث اشتغال و درمان بود که اقدامات لازم در این خصوص در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی همواره مدیون رشادت این عزیزان است و تمام تلاش خود را در بنیاد به کارخواهیم گرفت تا بهترین خدمت را به یادگاران شهدای گران‌قدر و ایثارگران بزرگوار انجام دهیم؛ زیرا حل مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر وظیفه همگانی است.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، استقرار ، میز خدمت ، بنیاد شهید و امور ایثارگران
کد مطلب: 305203