​مدیر موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار استان معرفی شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱
با حضور مدیرکل بنیاد استان و مدیرعامل موسسه ایثار مرکز، «وحید صالحی» به عنوان مدیر اجرایی موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی استان معرفی شد.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ مدیرعامل موسسه ایثار در سفر یک‌روزه به استان چهارمحال و بختیاری ضمن بازدید از مراکز تحت پوشش موسسه در جلسه شورای استانی با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان، معاون فرهنگی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد استان، برخی جانبازان نخاعی و بهره‌برداران، مدیر موسسه فرهنگی و ورزشی و توان‌بخشی ایثار را معرفی کرد.
 

پور حاج رضایی ضمن ابراز خرسندی و رضایت از عملکرد موسسه ایثار استان چهارمحال و بختیاری، «وحید صالحی» را به عنوان مدیر موسسه ایثار استانی معرفی و افزود مدیر موسسه ایثار استان به عنوان جوان‌ترین مدیر مؤسسات استانی است که امید است به تکیه به قدرت و ظرفیت جوانی بهترین خدمات را برای جامعه معزز ایثارگری فراهم نماید. 
در این جلسه مدیرکل بنیاد استان ضمن خوش‌آمد گویی و تقدیر و تشکر از حضور مدیر موسسه ایثار مرکز در استان از مدعوین در باب آغاز به کار موسسه سخن گفت و افزود: موسسه همراه و هم یار بنیاد بوده که در هفته حدود چهار هزار نفر از خدمات تحت پوشش موسسه استفاده می‌کنند.

وی افزود: به لطف پروردگار و تلاش مدیران و کارکنان موسسه، برنامه‌های خوبی در بخش‌های مختلف موسسه اجراشده که رضایت‌مندی جامعه ایثارگری را هم در برداشته است.

مدیرکل بنیاد استان از زحمات حیدر قربان پور مدیر سابق موسسه ایثار استان تقدیر و افزود: فعالیت‌های فرهنگی ورزشی در موسسه باعث شورونشاط بین جامعه ایثارگری می‌شود که می‌تواند از آسیب‌های فراوان جسمی و روحی جلوگیری کند.

در ادامه وحید صالحی مدیر جدید موسسه ضمن تشکر از مدیرعامل و اعضای شورای استانی در خصوص فعالیت‌های انجام‌شده به لحاظ کمی و کیفی سخنانی ارائه و مهم‌ترین هدف خود در موسسه را حفظ و نگهداری اماکن و مراکز تحت پوشش و ایجاد رضایت بین جامعه ایثارگری عنوان کرد.

وی ادامه داد: باید از ظرفیت‌های موجود به صورت بهینه استفاده و از اموال به صورت شایسته مواظبت کرد و با هماهنگی موسسه مرکز و اعضای شورای استانی و با کمک همکاران بتوان طبق آیین‌نامه‌ها و بخش‌نامه‌ها جهت پیشبرد اهداف موسسه و در چهارچوب قوانین و مقررات موسسه ایثار قدم‌های خوبی برداشت.

سپس مدیرعامل موسسه ایثار ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان افزود: از مدیرکل بنیاد استان و مجموعه بنیاد شهید به جهت تعامل خوبی که با موسسه دارند تشکر می‌کنم.

پور حاج رضایی ادامه داد: موسسه هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی خدمات شایسته‌ای به جانبازان ارائه می‌دهد که در این استان هم ما شاهد رشد موسسه بودیم و با افتتاح مرکز درمانی و توان‌بخشی بهتر و بیشتر به جامعه ایثارگری کمک خواهد شد و سه فاز فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی این استان تکمیل خواهد شد.

وی افزود: من از مدیر جدید می‌خواهم با همین پویایی و همت کار خود را ادامه دهند و طبق سیاست‌های موسسه مرکز با هماهنگی اعضای شورای استانی به فعالیت ادامه دهد.

پور حاج رضایی تصریح کرد: در 27 استان مراکز موسسه به بهره‌برداری رسیده که فعالیت‌های خوبی را هم شاهد هستیم، حدود 60 درصد مدیران استان جوان هستند که بسیار خوب فعالیت می‌کنند، وحید صالحی جوان‌ترین آن‌هاست که آرزوی توفیق برایشان داریم.

 مدیر موسسه مرکز ضمن قرائت پیامی از طرف ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران حجت‌الاسلام شهیدی اعلام کرد که، وی از فعالیت‌های موسسه رضایت کامل دارند و شعب موسسه ایثار در استان‌ها توسط بنیاد هدیه‌ای برای عموم مردم استان است.

در ادامه در خصوص دو طرح محسنین و نصر توضیحاتی ارائه نمود و افزود: این دو طرح می‌تواند برای جانبازان نخاعی بسیار مفید و پر اثر باشد که این دو طرح با همکاری انجمن جانبازان نخاعی کشور در حال اجرا است.

انتهای پیام/

 
 
 
کد مطلب: 305215