​به برکت شهدا، پرچم امامت و ولایت در جامعه بلند است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷
نماینده ولی‌فقیه در استان در یادواره شهدای عشایر استان گفت: به برکت شهدا و شهدای عشایر که امروز یادواره این عزیزان است، پرچم امامت و ولایت در جامعه بلند است، بسیاری می‌خواهند به این پرچم آسیب برسانند، نگذارید.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ یادواره شهدای عشایری استان با حضور مسئولین ازجمله، سردار سلیمانی فارسانی رئیس بسیج مستضعفین کشور، سردار سیف رئیس بسیج عشایری کشور، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، مدیرکل بنیاد استان، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده‌ای معظم و معزز شهدا و ایثارگران در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین نکونام در این یادواره ضمن تسلیت ایام محرم از حضور سردار سلیمانی فارسانی رئیس بسیج مستضعفین کشور در استان ولایت مدار و شهیدپرور چهارمحال و بختیاری قدردانی و بسیج را پشتوانه قوی و مستحکم نظام اسلامی و انقلاب عنوان کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان در این یادواره گفت: امروز در این یادواره آمدیم تا یک درس از مکت حضرت اباعبدالله الحسین فرابگیریم و آن اینکه حضرت در یک زمینه نگرانی شدید داشت و در مجموعه فرمایشات خود این نگرانی موج می‌زد، حضرت در سخنرانی‌های مختلف ازجمله سخنرانی در میان مردم در سرزمین منا یکسری اموری را یادآوری کرد و فرمود مردم حرف‌های من را بشنوید و پراکنده شوید به اطراف و اکناف جهان اسلام و حرف‌هایم را به مردم برسانید.

نکونام افزود: مجموع سخنان امام حسین (ع) در یک جمله خلاصه می‌شود و آن اینکه مردم ولایت مسیر خودش را عوض کرده، مردم امامت منحرف‌شده، نگذارید مسیر امامت و ولایت به انحراف بکشد که اگر کشیده شد دین خدا متزلزل می‌شود، مستضعفین تضعیف می‌شوند و اهداف خداوند روی زمین به نتیجه نمی‌رسد.
امام جمعه شهرکرد ادامه داد: نتیجه اینکه امام حسین (ع) امروز همین سخنان را با مردم دارد لذا ای عشایر ای ذخیره‌های انقلاب، ای طبقات مختلف جامعه حسینی و ای مردم امروز تجدید پیمان کنید با امام حسین (ع) که ولایت و امامت تنها راه‌حل و تنها مسیر حق و حقیقت در جامعه است.

وی افزود: به برکت شهدا و شهدای عشایر که امروز یادواره این عزیزان است، پرچم امامت و ولایت در جامعه بلند است، بسیاری می‌خواهند به این پرچم آسیب برسانند، نگذارید.

نکونام در ادامه خاطرنشان کرد: امام حسین (ع) می‌گوید آیا امامی که این انقلاب را برپا و پرچم آن را بلند کرده است سخنش با شما چه بود، امام فرمود هرچه داد دارید بر سر آمریکا بزنید، آمریکا شیطان بزرگ است، از آمریکا فاصله بگیرید تا کشور زنده بماند پس سخنان امام زمان خویش را انجام دهید تا موفق شوید.
نماینده ولی‌فقیه در استان در پایان عنوان کرد: ای مردم پیام انقلاب پیام اسلام و اهل‌بیت است آن را زنده نگه‌دارید تا زنده بمانید.

انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 305228