​مردم ایران باقدرت و ایستادگی توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کنند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷
رئیس بسیج مستضعفین کشور در یادواره شهدای عشایر استان گفت: ملت همیشه در صحنه ایران باقدرت و ایستادگی خود توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کنند و هرگز اجازه خودنمایی را به دشمن نخواهند داد.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ یادواره شهدای عشایری استان با حضور مسئولین ازجمله، سردار سلیمانی فارسانی رئیس بسیج مستضعفین کشور، سردار سیف رئیس بسیج عشایری کشور، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، مدیرکل بنیاد استان، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده‌ای معظم و معزز شهدا و ایثارگران در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار شد.

سردار سلیمانی فارسانی رئیس بسیج مستضعفین کشور در این یادواره گفت: ملت همیشه در صحنه ایران باقدرت و ایستادگی خود توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کنند و هرگز اجازه خودنمایی را به دشمن نخواهند داد.
سردار سلیمانی در ادامه خاطرنشان کرد: وقتی تاریخ دوران پهلوی را ورق می‌زنیم به صحنه‌های بسیار برجسته از مبارزه و جنگ‌های مسلحانه عشایر بختیاری و قشقایی علیه رژیم طاغوت برمی‌خوریم.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از نمادها و سمبل‌های مقاومت در عشایر بختیاری و قشایی مربوط به دوره‌ای است که بزرگان عشایر در آن جنگ‌ها و مبارزاتی را رهبری کردند، افزود: عشایر غیور این سرزمین باغیرت خود هیچ‌گاه اجازه دست‌درازی دشمن را به خاک این کشور ندادند و نخواهند داد.

رئیس بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد: با انقلاب اسلامی و رهنمودهای امام راحل (ره) یک الگوی جدید سیاسی نمونه و در تراز سعادت بشریت در چشمان جهانیان قرار گرفت و به همین دلیل استکبار احساس خطر کرد و روزبه‌روز توطئه‌ها و کودتاهای خود را شروع کردند که همیشه به دربسته خوردند.

گفتنی است در حاشیه این مراسم محمد هادی یوسفی بازیکن تیم فوتسال دانش آموزی کشور مدال قهرمانی مسابقات آسیایی خود را تقدیم به مقام معظم رهبری، روح پر فتوح شهدا و سردار سلیمانی کرد.

همچنین از خانواده های شهدای عشایر نیز تجلیل و قدردانی شد. 

انتهای پیام/


 

 
 
کد مطلب: 305240