داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
فرمانده سپاه دالاهو:
دست آورد شهدا، اقتدار و آرامش ایران اسلامی است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷
مسئولین سپاه و بنیاد شهرستان دالاهو با خانواده‌های شاهد و ایثارگر منطقه ریجاب این شهرستان دیدار کردند.
دست آورد شهدا، اقتدار و آرامش ایران اسلامی است
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» به مناسبت فرارسیدن ماه پیروزی خون بر شمشیر، مسئولین سپاه شهرستان دالاهو به همراه رئیس بنیاد با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر منطقه ریجاب از توابع این شهرستان دیدار و از این عزیزان دلجویی کردند.
اله دانه فرمانده سپاه دالاهو در این دیدار ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر به‌ویژه شهدای شهرستان دالاهو گفت: شهدای گران‌قدر ایران اسلامی با تأسی از ایثار و فداکاری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، جان شیرین خود را درراه دفاع از اسلام و انقلاب فدا کرده و در این مسیر از تمام هستی خود گذشتند.
فرمانده سپاه دالاهو افزود: خانواده‌های معظم ایثارگر به تبعیت از حضرت زینب کبری(س) در مواجهه با مصیبت‌ها، صبر و استقامت پیشه کرده و الگوی بی‌نظیری برای دیگر اقشار جامعه شدند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: دستاورد شهدا برای این مرزوبوم اقتدار، آرامش و پایداری در جامعه است به‌گونه‌ای که امروز هیچ دشمنی فکر دست‌اندازی به این آب‌وخاک در ذهنش خطور نمی‌کند.
همچنین مینا خاموشی رئیس بنیاد دالاهو نیز ضمن تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا (ع) گفت: شهدا با اخلاص و بصیرت درراه دفاع از اسلام گام برداشتند و برای همیشه جاودان است.
در پایان این دیدارها از خانواده‌های معظم شهدای والامقام منطقه ریجاب شهرستان دالاهو تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 305252