داخلی صفحه قزوین خبر
 
۵ عنوان کتاب در هفته دفاع مقدس رونمایی می‌شود
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹
مدیرکل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان قزوین گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس از ۵ عنوان کتاب مکتوب و صوتی با محور دفاع و ایثار رونمایی می‌شود.
 
صدای قزوین - امیر سرتیپ بهنام پیری روز یکشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس که در سالن مدیریت بحران استانداری برگزار شد اظهار داشت: با تقدیم سه هزار شهید، ۷۰۰ آزاده و ۵۰ هزار رزمنده در استان قزوین جایگاه خوبی در صیانت از ارزش‌های دفاع مقدس داریم و همه باید از این ارزش‌ها صیانت کنیم.
وی اضافه کرد: امسال با شعار «ما پیروزیم» برنامه‌های هفته دفاع مقدس تدارک دیده شده و با محور تبلیغ فرهنگ ایثار و شهادت، تقویت همبستگی، روحیه جهادی و حمایت از رونق تولید باید برای مقابله با ترفند دشمنان تلاش کرد.
امیر پیری بیان کرد: استفاده از ابزار متنوع هنری، فیلم، عکس، شعر و نمایش باید بتوان پیام دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل کرد و در این میان بهره گیری از ایده‌های نو می‌تواند مؤثر باشد.
مدیرکل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان قزوین گفت: برگزاری نمایشگاه محرم و دفاع مقدس، توجه به سالروز ۷ مهر ماه شهادت فرماندهان دفاع مقدس، رژه نیروهای مسلح، تجلیل از رزمندگان و پیش کسوتان، فضاسازی شهری، رونمایی از کتاب از برنامه‌های این هفته است.
وی اضافه کرد: امسال از ۶۵۰ پیش کسوت رزمنده تجلیل خواهد شد و رونمایی از ۵ کتاب چاپی کاروان ۵۰ کیلومتری، پاراگراف دوم یک فصل پاییزی و سه کتاب صوتی به نام‌های باغ زخمی، کوچ یک پرستو و عباس های زینب رونمایی خواهد شد.
کد مطلب: 305316