داخلی صفحه قزوین خبر
 
فرمانده حفاظت اطلاعات نیروی هوایی ارتش:
زندگی و رفتارهای مستند شهدا برای نسل امروز تبیین شود
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰
شاخص : فرمانده حفاظت اطلاعات نیروی هوایی ارتش گفت: باید در آموزش و پرورش زندگی و رفتارهای مستند شهدا برای نسل امروز تبیین شود چراکه امروز شاهد رواج فرهنگ غربی و فساد در این بخش هستیم.
 
به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مراسم یادواره سرلشگر خلبان عباس بابایی و حسین لشگری در آستان مقدس امامزاده حسین(ع) با حضور مسئولان کشوری و لشکری و مردم شهید پرور برگزار شد.
امیر سرتیپ دوم انصاری در این مراسم با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، اظهار کرد: هر کسی در هر کجای جهان که با خداوند باشد بزرگ و عزیز می‌شود چراکه عزت دست باری تعالی است.

وی افزود: شهید بابایی تنها محدود به استان قزوین و ایران اسلامی نیست بلکه متعلق به جهان اسلام و دنیا است و در همه عرصه‌ها اثر گذار بود.
فرمانده آشیانه نیروی هوایی جمهوری اسلامی گفت: ساده زیستی شهید بابایی بی نظیر بود به گونه‌ای رفتار می‌کرد که سربازان هم متوجه نمی‌شدند که او فرمانده است و باید این درس‌های بزرگ را ثبت و حفظ کرد.

همرزم شهید بابایی ادامه داد: باید در آموزش و پرورش زندگی و رفتارهای مستند شهدا برای نسل امروز تبیین شود چراکه امروز شاهد رواج فرهنگ غربی و فساد در این بخش هستیم.
فرمانده حفاظت اطلاعات نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه در هشت سال جنگ تحمیلی همه کشورها از رژیم  بعثی حمایت می‌کردند، گفت: شهید بابایی نقش بسزایی در دفاع مقدس داشت چراکه وقتی یک مومن وارد کارزار شود پیروز خواهد.
کد مطلب: 305317
مرجع : شاخص