داخلی صفحه قزوین خبر
 
تاکید بر تکریم خانواده معظم شهدا
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹
فرماندهان و مسئولان نظامی استان قزوین با حضور در منزل خانواده معظم شهدا با آنان دیدار و گفتگو کردند.
 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، در این دیدارها که با حضور سردار غیاثی راد جانشین رئیس کل ستاد نیروهای مسلح صورت گرفت بر لزوم تکریم و تعظیم خانواده معظم شهدا  تاکیدشد.
سردار غیاثی راد با اشاره به جایگاه والای شهدا و نقش انکارناپذیر آنان در امنیت کنونی کشور گفت: شهدا حق زیادی بر گردن ما دارند و باید زحمات خانواده آنان را نیز پاس بداریم.
وی نقش والدین شهدا را در تربیت چنین فرزندانی بی بدیل دانست و افزود:والدین شهدا با تربیت خوب خود زمینه ساز بروز و ظهور چنین انسان های والامقامی شدند.
سردار غیاثی راد همچنین با تشکر از فرزندان و بستگان شهدا اذعان کرد:این افراد نیز مصائب زیادی را برای حضور شهدا در جبهه های حق علیه باطل متحمل شدند که باید قدردان آنان بود.
در این دیدارها مسئولان نظامی استان قزوین با خانواده شهید خلیل عزتی(ارتش) و خانواده شهیدان حسن و محسن و اکبر اللهیاری(سپاه) و شهید علی اکبر عابدینی(بسیج) و جانباز و ایثارگر دوران دفاع مقدس رضا مرادزاده و شهید سرتیپ پاسدار قاسم نقدی(نیروی انتظامی) شهید ترور سال60 گفتگو و از آنان دلجویی کردند.
همچنین سردار حاجیان فرمانده نیروی انتظامی و امیر پیری فرمانده لشگر16 زرهی و سرهنگ شالی نماینده سپاه استان و دیگر مسئولان نظامی در این دیدارها حضورداشتند.
اهدای شاخه گل و لوح تقدیر به خانواده شهدا ازجمله برنامه های این دیدارها بود.
کد مطلب: 305326