داخلی صفحه قزوین خبر
 
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
شهیدرجایی الگویی برای همه مدیران باشد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جمع مدیران استان در بهشت زهرای تهران گفت: ساده‎زیستی و زندگی شجاعانه رئیس جمهورِ شهید، محمدعلی رجایی باید الگوی همه مدیران باشد.
 
به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جمع مدیران استان در بهشت زهرای تهران گفت: وجود مبارزانی همچون شهیدان رجایی و باهنر در پیروزی انقلاب و مدیریت سال‎های پرآشوب اوایل انقلاب بسیار موثر بود.
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی افزود: امروز به برکت این مبارزات، جمهوری اسلامی ایران در صف اول مبارزه با ظلم و بی‎عدالتی در جهان قرار گرفته و چشم امید ملت‏‎های آزاده به ایران است.
استاندار هم گفت: شهادت یاران صدیق انقلاب از جمله شهیدان رجایی، باهنر و بهشتی هزینه‎های سنگینی برای انقلاب نوپای ما داشت.
عبدالمحمد زاهدی افزود: این شهدای والامقام علاوه بر بار مسئولیت، سختیِ ناملایمات و افترا‌ها را نیز به جان خریدند و در اوج مظلومیت، خدمتگزار مردم بودند.
استاندار اضافه کرد: امروز مسئولان بیش از همه، مدیون خون شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس هستند و تصمیمات و اقدامات آنان باید درزمینه اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.
مدیران استان امروز در پنجمین روز از هفته دولت، با حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی و بهشت زهرا، با آرمان‎های امام راحل و شهدای انقلاب تجدید پیمان کردند.
کد مطلب: 305330