امام جمعه شهرستان ورزقان:
مهم‌ترین توصیه شهدا امربه‌معروف و نهی از منکر است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۲
امام‌جمعه شهرستان ورزقان مهم‌ترین توصیه شهدا را امربه‌معروف و نهی از منکر عنوان کرد و اظهار داشت: همه ما وظیفه‌داریم مسیر شهدا را که عزت و سربلندی ما را تضمین می‌کند ادامه دهیم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، حجت‌الاسلام مهدی پورمحمد امام‌جمعه شهرستان ورزقان در آئین عطرافشانی و گل‌باران مزار مطهر شهدا به مناسبت هفته احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر گفت: شهدا برای تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دفاع از ولایت‌فقیه جان‌فشانی کردند.
وی مهم‌ترین توصیه شهدا را امربه‌معروف و نهی از منکر خواند و اظهار داشت: همه ما وظیفه‌داریم مسیر شهدا را که عزت و سربلندی ما را تضمین می‌کند ادامه دهیم.
پورمحمد بابیان اینکه امربه‌معروف و نهی از منکر از سفارش‌های قرآن و اهل‌بیت (ع) نیز است گفت: این امر اساس و مبنای دین مبین اسلام بوده و امام حسین(ع) علت و فلسفه قیام خود را اصلاح امت و امربه‌معروف و نهی از منکر بیان می‌کند.
 گفتنی است، آئین عطرافشانی و گل‌باران مزار مطهر شهدا شهرستان ورزقان به مناسبت هفته احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر با حضور خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و مسئولین شهرستانی پنجشنبه 14 شهریورماه 1398 برگزار شد.
 
انتهای پیام/


کلمات کليدی: ایثار، آذربایحان، شرقی، اهر، عطرافشانی، گل باران، مزار شهدا، ورزقان، هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر
کد مطلب: 305336