برگزاری یادواره شهید مدافع وطن سهرابی ثانی درلنده
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۱
هشتیمن یادوراه شهید مدافع وطن محمد سهرابی ثانی با حضور مسئولین و قشر های مختلف بسیج در منزل این شهید والا مقام برگزارشد.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از لنده ؛در این مراسم معنوی حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و 1800شهید استان گفت:امروزه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بهترین و بالاترین عمل در راستای ترویج فرهنگ شهادت در جامعه است.

وی افزود:سبک زندگی اهل بیت (ع)همواره باعث تعالی انسان است که بیشتر شهدای ما با تاسی از این فرهنگ راه و مسیر سعادت و خوشبختی خویش را عاشقانه انتخاب کردند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد:حضور در منزل شهدا در ایامی که منتسب به امام شهیدان است یک حرکت ارزشمند است که امیدواریم در ماه محرم بتوانیم در مسیر شهدا گام برداریم.

وی گفت:گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در جامعه امروزی می تواند بخشی از چالش ها و آسیب های جامعه را به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پر کند.

در ادامه ذاکر اهل بیت عباس کهزادی پس از مداحی و سینه زنی یاد و خاطره این شهید والام را گرامی داشته و پس از آن حاضرین با حضور در گلزار شهدای روستای سراسیاب با حضور بر مزار شهید سهرابی ثانی یاد و خاطره این شهید والامقام را گرامی داشتند.
کد مطلب: 305338
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور