داخلی صفحه مازندران خبر
 
منطق شهدا بر گرفته از آموزه های مکتب حسینی بود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۱
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در مراسم تشییع جنازه شهید صدرایی در سوادکوه گفت: منطق شهدا بر گرفته از آموزه های مکتب حسینی بود.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در حاشیه مراسم تشییع جنازه شهید گرانقدر ولی صدرایی از شهدای تازه تفحص شده که در پل سفید شهرستان سوادکوه برگزار گردید با بیان اینکه امنیت ما مرهون مجاهدت این شهدای عزیز است گفت: اگر امروز در دنیا حرفی برای گفتن داریم از برکت خون این شهیدان لست .
 وی با اشاره به اینکه نعمت امنیت و اقتدار، مهمترین دستاورد خون شهدا بوده است گفت: شهدا ناظر بر عملکرد ما هستند و ادامه راه شهدا، عمل به اهداف و آرمان های آنان است.
مدیر کل بنیاد مازندران حضور با شکوه مردم سوادکوه را در مراسم تشییع شهید صدرایی، نشانه ارادت مردم رزمنده پرور این منطقه به شهدا دانست و اظهار داشت: شهدا در دل مردم ما جای دارند و هرگز  فراموش نمی شوند.
مظلومی منطق شهدا را بر گرفته از آموزه های مکتب حسینی دانست و عنوان کرد: روحیه ایثارگری، جهاد، از خود گذشتگی و فداکاری شهدا در هشت سال دفاع مقدس در طول تاریخ بی نظیر بوده است.
استان مازندران ده هزار و ۴۰۰ شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 305347