داخلی صفحه ایلام خبر
 
روحیه ایثار و شهادت طلبی یکی از دستاوردهای اصلی انقلاب است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۷
مدیرکل بنیاد ایلام در یادواره سرداران شهید روستای چم آب، گفت: روحیه ایثار و شهادت طلبی یکی از دستاوردهای اصلی انقلاب است.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ یادواره سرداران شهید روستای چم آب روز چهارشنبه 13 شهریورماه، با حضور اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، حجت الاسلام و والمسلمین سید عبدالله امینی امام جمعه مهران، اسد قاسمی فرماندار مهران، جمعی از روسای ادارات شهرستان مهران و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، در روستا چم آب برگزار شد.
اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این مراسم ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، گفت: هدف از برگزاری یادواره های شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی افزود: روحیه ایثار و شهادت طلبی یکی از دستاوردهای اصلی انقلاب است.
وی با تاکید بر ضرورت تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از سوی همه آحاد جامعه، تصریح کرد: شهدا و ایثارگران با جانفشانی و ایثار خود، امنیتی به بلندای تاریخ برای کشور به ارمغان آوردند.
مدیرکل بنیاد ایلام حضور در یادواره های شهدا را وظیفه همه مسئولین نظام دانست و افزود: حراست انقلاب و حضور در مراسمات و یادواره های شهدا وظیفه مسئولین در ارج نهادن به مقام والای شهداست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 305389