امام جمعه نیکشهر:
خانواده های شهدا و جانبازان پیشگام در اجرای فرامین الهی در جامعه هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۲
حجت الاسلام لطفیان سرگزی در دیدار با خانواده شهید معظم حسن امیری گفت: خانواده های شهدا و جانبازان پیشگام در اجرای فرامین الهی در جامعه هستند.
خانواده های شهدا و جانبازان پیشگام در اجرای فرامین الهی در جامعه هستند
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، همزمان با هفته تعاون با حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، امام جمعه و سایر اعضای شورای اداری شهرستان نیکشهر با خانواده شهید معظم حسن امیری دیدار و دلجویی شد.

حجت الاسلام لطفیان سرگزی در این دیدار گفت: امروز خانواده معظم شهدا با دلهایی سرشار از ایمان ثابت کرده اند که در راه ارزش های اسلامی می بایست دین خود را ادا نموده و مسئولین نظام نیز بایستی در این مسیر شأن خانواده معظم شهدا را حفظ کنند زیرا شهدای ما با بصیرت و آگاهی راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند.
امام جمعه نیکشهر با تاکید بر حفظ ارزش های ایثار و شهادت در جامعه بیان کرد: خانواده های شهدا و جانبازان پیشگام در اجرای فرامین الهی در جامعه هستند.
عباس داودی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری نیکشهر هم در این دیدار گفت: سرکشی تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان نظام باید سنت دید و بازدید از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.
وی افزود: امروز نیز خانواده های آن بزرگ مردان همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می‌کنند.
یادآور می شود شهید حسن امیری متولد یکم خرداد ماه سال 1347 در شهرستان نیکشهر می باشد. وی با عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در  دهم مرداد ماه سال 1374 براثر درگیری با اشرار در منطقه مهبان نیکشهر به فیض عظمی شهادت نایل آمد.
کد مطلب: 305391