داخلی صفحه البرز خبر
 
پایش سلامت خانواده‌های شهدا با جدیت بیشتری پیگیری شود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تاکید کرد: پایش سلامت خانواده‌های شهدا با جدیت بیشتری پیگیری شود.
پایش سلامت خانواده‌های شهدا با جدیت بیشتری پیگیری شود
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان در جلسه هم‌اندیشی پایش سلامت خانواده‌های شهدا که با حضور کریمی معاون بهداشت و درمان و گرشاسبی رئیس اداره‌ی درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزارشده بود با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تسلیت ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام بابیان اینکه اجرای طرح پایش سلامت والدین شهدا برای کاهش دغدغه‌های درمانی این عزیزان از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: پایش سلامت والدین شهدا امری مهم و تاثیرگزار است که باید با همت و جدیت بیشتری پیگیری و اجرا شود.
وی افزود: تا آنجا که می‌توان تلاش بر این است تا معالجه والدین شهدا به‌موقع صورت گیرد تا خانواده‌ها کمتر با مشکلات درمانی مواجه شوند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: تلاش خادمان شهدا باید به‌گونه‌ای باشد تا با اجرای این طرح سطح سلامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارتقاء پیداکرده و خدمات درمانی موردنیاز در اسرع وقت به آنان ارائه شود.
رستمیان در بخش دیگر تأکید کرد: دست‌اندرکاران در بخش مراقبت و پرستاری از والدین شهدا نیز باید با تشکیل کارگروهی ویژه با شناسایی والدین که نیاز به پرستاری دارند ضمن تشکیل پرونده آنان را مورد ویزیت پزشکی قرار دهند.
 
کد خبر 98/330
انتهای پیام/
کد مطلب: 305410