داخلی صفحه مازندران خبر
 
شجاعت و استقامت جانبازان نخاعی ستودنی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در دیدار با جانبازان نخاعی گفت: شجاعت، دلیری، شهامت و استقامت جانبازان عزیز فطع نخاعی ستودنی است.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران به اتفاق معاونین تعاون و بهداشت و درمان بنیاد استان و رئیس مرکز امام علی (ع) پنج شنبه ۱۴ شهریور ماه از جانبازان سرافراز قطع نخاعی دیدار عیادت به عمل آورد.
مظلومی در این دیدار چهره به چهره، مسائل مطرح شده از سوی جانبازان عزیز قطع نخاعی را بویژه در بخش درمان بررسی و پیگیری قرار داد.
مظلومی در مرکز امام علی(ع) با جانبازان عزیز قطع نخاعی علی رنجبر، علی غفاری، پاسندی و سید جعفر موسوی عیادت کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از این  دیدار با بیان اینکه جانبازان قطع نخاعی شهیدان زنده و سند حقانیت این نظام و انقلاب هستند گفت: این اسطوره های استقامت با تحمل سالها رنج و مشقت ناشی از عوارض جانبازی دوران دفاع مقدس، همچنان مقاوم و پایدار ماندند.
مظلومی با بیان اینکه جانبازان مظهر شجاعت و شهامت هستند اظهار داشت: جانبازان، غیرت، وفاداری، ایثار و گذشت را از علمدار کربلا حضرت اباالفضل العباس(ع) آموختند.
وی گفت: جانبازان از تمامی سرمایه خویش گذشتند و با تقدیم اعضای بدن خود، از تمامیت ارضی و دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارزش های نظام دفاع کردند.   
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران مسئله درمان جانبازان نخاعی را یک ضرورت دانست و گفت: از لحاظ وضعیت جسمی، این عزیزان نیاز به مراقبت ویژه ای دارند و نگاه سازمانی ما در این راستا حفظ سلامت آنان است.      
گفتنی است استان مازندران دارای 81 جانباز قطع نخاعی می باشد .
انتهای پیام/
کد مطلب: 305414