داخلی صفحه همدان خبر
 
فرمانده قرارگاه عملیاتی نجف اشرف سپاه :
شهدا همواره باعث سربلندی، عزت و شرف و اتحاد ما می‌شوند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
فرمانده قرارگاه عملیاتی نجف اشرف سپاه در مراسم روز پنج شنبه 14شهریورماه یادواره شهدای بخش کیان گفت: هر جامعه‌ای اگر بخواهد هدف را درست تشخیص دهد نیاز به الگویی دارد و فرهنگ شهدا تنها نسخه‌ای است که می‌تواند ما را حفظ کند.
 
به گزارش بنیاد نهاوند ،در این مراسم عظیمی فرمانده قرارگاه عملیاتی نجف اشرف سپاه ضمن تسلیت ایام محرم با گرامی داشت یادوخاطره شهدای دفاع مقدس؛ شهدای امنیت و مدافع حرم گفت: اگر امروز در داخل مرز‌های ایران اسلامی امنیتی پایدار داریم این به برکت رهنمود‌های مقام معظم رهبری و ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و خانواده آنان است.
عظیمی تصریح کرد: یادواره شهدا مظهر تجلی قدرت شهدا و یادآور اوج آنان است و باید هر چه باشکوه‌تر برگزار شود.
وی بیان کرد: هر جامعه‌ای اگر بخواهد هدف را درست تشخیص دهد نیاز به الگویی دارد و فرهنگ شهدا تنها نسخه‌ای است که می‌تواند ما را حفظ کند.
عظیمی افزود: ترویج فرهنگ والای ایثاروشهادت تأکید وزنده نگه‌داشتن یادوخاطره شهدا  ضامن تداوم پیروزی انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌هاست.
وی گفت: شهدا همواره باعث سربلندی، عزت و شرف و اتحاد ما می‌شوند.
سردار عظیمی در پایان  با اشاره به مقام شهید و شهادت افزود: شهدای ما امروز در دنیا یکی از مؤلفه‌های قدرت نظام هستند و در دنیا تنها چیزی که دشمنان نمی‌توانند برای آن برنامه داشته باشند بحث شهید و شهادت است و دشمنان همواره تلاش می‌کنند شهادت‌طلبی را از جوانان ما بگیرند درحالی‌که جوانان ما مصمم‌تر از گذشته و نمونه آن شهدای مدافع حرم می‌باشد و نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت همین خون شهدا و مدافعین حرم در مقابل همه ابرقدرت‌ها می‌ایستد و هیچ‌کس توان ایستادن در برابر ایران را ندارد.
این مراسم در مسجد جامع این شهر با حضور خدارحمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نهاوند،امام جمعه ها، فرماندهان نظامی و انتظامی ،مسئولین و مردم شهید پرور این شهرستان برگزارشد
کد مطلب: 305415