داخلی صفحه همدان خبر
 
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با خانواده های معظم شهدای روستای بیان نهاوند دیدار نمود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۶
به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی به اتفاق تعدادی از مسئولین این شهرستان از خانواده های معظم شهدای روستای بیان نهاوند دیدار نمود.
 
به گزارش بنیاد نهاوند، در این دیدارها ابتدا مغیثی امام جمعه نهاوند ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر گفت استقامت و ایثار خانواده شهدا تداوم نهضت انقلاب اسلامی است و خانواده‌های شهدا برکت جامعه ما هستند که باید برای تکریم و سپاس از خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان مسئولان مشارکت همه‌جانبه‌ای داشته باشند.
وی افزود: دیدار با خانواده شهدا مایه دلگرمی مسئولان است و یک افتخار بسیار بزرگ برای ما است که با چنین شخصیت‌های بزرگواری بتوانیم دیدار داشته باشیم چراکه دیدار از آنان برای ما برکت و سبب فعالیت بیشتر ما در رسیدگی به امور و خواسته‌های جامعه معظم شاهد می‌شود.
در ادامه خدارحمی ریاست بنیاد شهید نهاوند ضمن تسلیت ایام محرم گفت صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا باید به‌عنوان یک الگو و درس عبرت برای همه ما باشد و از خیروبرکت چنین خانواده‌هایی بی‌بهره نمانیم چراکه خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگ‌ترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کنند.
 
کد مطلب: 305418