داخلی صفحه گیلان خبر
 
بازدید مدیرکل از بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماسال
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران گیلان صبح پنجشنبه 14 شهریور 98 به همراه هیات همراه از بنیاد شهرستان ماسال بازدید و سرکشی کرد.
 
به گزارش ایثار گیلان،عبداله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با سفر به شهرستان ماسال از فعالیت‌ها و روند اجرای خدمات رسانی به جامعه ایثارگری در این شهرستان بازدید به عمل آورد.
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری روز پنجشنبه از بنیاد شهرستان ماسال به طور سرزده بازدید بعمل آورد و با جمعی از پرسنل و خانواده های ایثارگران ملاقات کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان،در حاشیه این بازدید اظهار داشت:هر هفته از نزدیک وضعیت عملکرد بنیاد شهرستان ها و نحوه خدمات رسانی به جامعه ایثارگری مورد ارزیابی قرار می گیرد.
پاکاری همچنین به تکریم و پاسداشت مقام خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تاکید کرد.
وی ضمن سرکشي و بازدید از واحدهای مختلف این اداره با چگونگي نحوه عملکرد رئيس و پرسنل بنیاد شهرستان در زمينه نظم اداري،برخورد با مراجعين و ميزان رضايتمندي و خدمات دهی و ... مطلع شد.
مدیرکل افزود:این بازدیدها در طول سال در سطح شهرستان های تابعه استان نیز برگزار خواهد شد.
پاکاری،اهداف بازرسی دوره ای را ارزیابی عملکرد شهرستان،بررسی روند اجرای آیین نامه ها،نظارت مستمر بر جریان امور، کیفیت بخشی به فعالیتها،تبیین سیاستهای کلان بنیاد،یافتن راهکارهای مناسب فرهنگی و تبادل تجربه قلمداد کرد.
از دیگر برنامه های مدیرکل بنیاد گیلان در این روز می توان به دیدار با فرماندار و دیدار با فرماندهی سپاه ناحیه،ملاقات عمومی با ایثارگران،دیدار در منزل،شورای اداری و حضور در گلزار شهدا نام برد.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 305443