داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
استقامت و ایثار خانواده شهدا تداوم نهضت انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹
رئیس بنیاد اراک گفت: استقامت و ایثار خانواده شهدا تداوم نهضت انقلاب اسلامی است .
 
به گزارش ايثارواحد "استان مركزي" ،مصطفی دادوند صبح امروز شنبه 16 شهریور 98 در ديدار با والدين شهيد ابوالفضل حسینخانی پریدری بیان کرد : خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کنند.
وی با بیان اینکه ارامش و امنیت امروز کشور را مدیون از خودگذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان هستیم گفت: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ما است و باید به فرهنگی در بین مسئولان تبدیل و نهادینه شود.
وی از خانواده شهدا به عنوان طلایه‌داران و پرچمداران راستین عرصه‌های عشق و معرفت یاد کرد و افزود : تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده‌های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران سبب عزت و پالایش روح انسان می‌شود و مسئولان باید همواره در جهت آرمان‌های شهدا و راه آنها گام بردارند و اجازه ندهند که خون شهیدان پایمال شود.
دادوند تصریح کرد :خانواده شهدا و ایثارگران از افتخارات کشور ما هستند و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان انقلاب اسلامی هستند.
شهيد ابوالفضل حسینخانی پریدری متولد 29 شهریور 1349 ودر تاریخ پنجم دی 1365 عملیات کربلای 4 جزیره بوارین به شهادت نائل گرديد .
انتهای پیام/
کد مطلب: 305444