داخلی صفحه اصفهان خبر
 
برگزاری یادواره شهدای روستای مزرعه شور+ تصاویر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵
یادواره شهدای روستای مزرعه شور سجزی با حضور مسئولان محلی و استانی و خانواده های ایثارگران برگزار شد.
برگزاری یادواره شهدای روستای مزرعه شور+ تصاویر
 
به گزارش ایثار اصفهان، یادواره شهدای روستای مزرعه شور سجزی با حضور مسئولان محلی و استانی و خانواده های معظم ایثارگران برگزار شد.
فلاحتی راوی دفاع مقدس  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: یادواره‌های شهدا به منظور ترویج روحیه ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی نسل جوان با زندگی و راه این غیور مردان برگزار می‌شوند.
وی با بیان اینکه دستاورد های بزرگ و خیره کننده انقلاب اسلامی به برکت مجاهدت خون شهدا و جان فشانی های ایثارگران است گفت: ما باید راه  شهدا را ادامه دهیم و سیره و سبک زندگی آنان را الگوی زندگی خود قرار دهیم.


وی در ادامه افزود:  فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل جوان و نوجوان امروزی منتقل کنیم و یکی از راه‌های انتقال فرهنگ ایثار و شهادت  برگزاری یادواره شهدا است و به این طریق می توانیم عطر شهادت را در جامعه گسترش دهیم و جوانان ما با الگو گیری از شهدا و فرهنگ عاشورایی  خود را از تهاجمات فرهنگی و رسانه ای دشمن حفظ کنند و راه شهدا را در جامعه ادامه دهند.
فلاحتی بیان کرد: شهدا حماسه‌سازانی هستند که با بهره گیری از ارزشهای معنوی ماه محرم و صفر و فرهنگ عاشورای حسینی راه تعالی و اوج به خدای متعال را پیدا کردند و در سایه الطاف خدواند متعال به رستگاری بزرگ رسیدند.
اجرای دکلمه در مورد شهدای گمنام، پخش کلیپ، اجرای سرود از پایگاه مقاومت بسیج خواهران حضرت روغیه (س) روستای مزرعه شور از دیگر برنامه های این مراسم بود.انتهای پیام/
کد مطلب: 305462